اشتراک گذاری در :

اگر علاقه مند به بدلیجات دست ساز و زیورآلات مصنوعی هستید بهتر است که انواع مختلف آنها را شناخته و نوع آن ها را بدانید زیورآلات می توانند به شکل های ( بدلیجات گل و گیاه ، حکاکی روی دانه برنج ، زیورآلات نقره ، زیورآلات تیتانیوم ، بدلیجات استیل ، بدلیجات مس ، بدلیجات روی ) باشند پس در این مقاله با گالری آقا خانوم همراه شوید..

 

حکاکی روی دانه برنج - حکاکی دانه برنج - حکاکی بر روی دانه برنج - فروشگاه اینترنتی آقاخانوم - گردنبند - برنج

حکاکی روی دانه برنج : سالها قبل یک هنرمند مالزیایی برای نخستین بار در جهان آیات قران را بر روی دانه برنج حک کرد (حکاکی روی دانه برنج ) و جوایز بین المللی بسیار خاصی را از آن خود کرد. و این آغاز هنر حکاکی روی دانه برنج بود .بعد از آن این هنر بصورت جادو و ورد در هند صورت پذیرفت بطوری که ورد خاصی را بر روی دانه برنج حکاکی می کردند و به مبالغ بسیار زیاد به مردم می فروختند. تا اینکه هنرحکاکی روی دانه برنج به دست هنرمندان این سرزمین رسید و برای اولین بار آقای ابولفضل محمدی سوره توحید را روی دانه برنج حکاکی کرد و در ایران جوایز بسیار زیادی را از آن خود کرد و هنر ایشان در موزه شهرهای مختلف به نمایش در آمد.

گالری آقا خانوم هم به سهم خود از هنر حکاکی روی دانه برنج استفاده می کند و نام شما و عزیزانتان را بر روی دانه برنج حک می نماییم تا همیشه اثری هنری را بهمراه داشته باشید.

زیورآلات گل و گیاه ،زیورآلات مصنوعی ،زیورآلات دست ساز،بدلیجات دست ساز،زیورآلات ،بدلیجات،گردنبند،فروشگاه اینترنتی آقاخانوم،دستبند

بدلیجات گل و گیاه : اگر علاقمند باشید تا عنصری از طبیعت را همیشه همراه خود داشته باشید استفاده از زیورآلات دست ساز خاص و زیبا که گیاه داخل آن رشد می کند را به شما توصیه می کنیم زیورآلات گل و گیاه از  لوکس ترین زیورآلات دست ساز ی است که جدیدا در بین دختران جوان مد شده، شما می توانید این عصاره طبیعت را از گالری آقاخانوم به صورت آنلاین با ارزان ترین قیمت خریداری کرده و به عزیزانتان هدیه دهید.

زیورآلات نقره  :  فلز نقره بدلیل خاصیت جذب آلودگی خیلی زود سیاه می شود.اما زیورآلات نقره طرفداران خاص خودش را دارند و از محبوبیت زیادی برخوردارند خود نقره هم انواع مختلفی دارد معمولا هم نقره جات اصل زیاد در بازار وجود ندارند.

 

زیورآلات تیتانیوم :   با اینکه تیتانیوم کیفیت بالایی ندارد اما قیمت مناسب آن باعث شده بعنوان فلز اصلی در بدلیجات انتخاب خوبی بحساب آید. زیورآلات تیتانیوم درخشندگی قابل توجهی دارند. تقریبا تمام فلزات استفاده شده در گل سرها از جنس تیتانیوم است. مراقب باشید هنگام استفاده از بدلیجات تیتانیوم با مواد شوینده و اسیدی تماس نداشته باشید اینکار باعث افزایش عمر زیورآلات تیتانیوم شما می شود.

 

بدلیجات استیل : استیل جنس بهتری نسبت به تیتانیوم محسوب می شود. بدلیجات استیل از دوام بسیار خوبی هم برخوردار هستند یکی از بهترین مزیتهایشان این است که سیاه نمی شود. اگر زیورآلات استیل اصل را پیدا کردید می توانید از اثر ( آرام بخشی )آنها هم استفاده کنید.

 

بدلیجات مس:   فلز مس جزو کم کاربردترین فلزات دراستفاده از زیور آلات مصنوعی است. دستبند های مسی بسیار زیبا هستند و هم مورد توجه قشر جوان . فلز مس به کنترل اعصاب و آرامش کمک می‌کند. فلز مس بخاطر خاصیت مغناطیسی زیاد تاثیرش اول بر پوست و پس از آن به مغز منتقل می‌شود!

 

بدلیجات روی  :  امروزه فلز روی در زیورآلات بدلی زیادی استفاده می شود ، اگر زیورآلاتی مصنوعی که خریده اید از جنس روی میباشند ، باید خیلی مواظب آنها باشید از ریختن ادکلن بر روی زیورآلات خود جلوگیری کنید زیرا باعث می شود رنگ خود را از دست بدهند ، رنگ فلز روی معمولا ثابت است اما اگر مواد شوینده با آن برخورد کند ممکن است تغییر رنگ بدهد .معمولا این زیورآلات را برای مهمانیها استفاده می کنند و دایما ان را نمی پوشند.فلز بدلیل خاصیت مغناطیسی که دارند تاثیرشان اول بر پوست و پس از آن به مغز منتقل می‌شود.

حساسیت به زیورآلات بدلی : گاهی پیش می آید بدلیجات  دست ساز به پوست بعضی افراد نمی‌ سازد و تمام پوست‌ بدنشان به خارش می‌ افتد و گاهی هم قرمز می‌ شود. حساسیت به بدلیجات خاص شامل عواملی مانند خارش ، قرمزی ، سوزش ،تورم ، پوسته پوسته شدن و در موارد شدیدتر ایجاد ترشح مایع و تاول است. این علائم در محل تماس پوست با بدلیجات جاهایی مثل لاله گوش، گردن، مچ دست و انگشتان دیده می‌ شود. در موارد خفیفتر حساسیت، استفاده نکردن شی‌ء حساسیت زا و همچنین شست وشو با آب سرد می ‌تواند به بهبود  آن کمک کند. اما زمان بروز حساسیت، بخصوص اگر حاد باشد لازم است فرد به متخصص پوست مراجعه کند و تحت کنترل پزشک قرار بگیرد.

حکاکی بر روی دانه برنج - حکاکی دانه برنج - نقره - زیورآلات نقره - بدلیجات دست ساز - زیورآلات مصنوعی - فروشگاه اینترنتی - فروشگاه اینترنتی آقاخانوم - خرید اینترنتی - دستبند - گوشواره - پابند - گردنبد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موجود شد به من اطلاع بده ما هنگامی که محصول در سایت عرضه می شود، شما را مطلع خواهیم کرد. فقط آدرس ایمیل معتبر خود را در زیر وارد کنید.
ایمیل تعداد ما ایمیل شما را با هیچ کس دیگری به اشتراک نمی گذاریم.